RedOne Professional Hakkında

Yurt içinde ve yurt dışında uzun zamanlı laboratuvar çalışmaları sonucu geliştirilen RedOne Erkek Serisi, erkeklerin saç ve cilt tipine uygun içeriklerle zenginleşti. Üretimden, berber salonlarına uzanan operasyonel süreç profesyonel ekibimiz tarafından her türlü ayrıntı dikkate alınarak kurumsal ve dünya normlarına uygun olarak yürütülmektedir. Kurumsal iş anlayışımızdan ödün vermeyerek,  son teknoloji makina parkuru,yetenekli profesyonel işgücünü birleştirerek, yeni fabrikamızda hijyenik ortamlarda el değmeden üretilen ürünlerimiz, Türkiye’deki birçok kuaför ve güzellik salonlarıyla birlikte Avrupa, Körfez ve Balkan Ülkelerinin önemli bir bölümündeki kuaför zincirleriyle de çalışmaktadır.

Şirket Değerlerimiz

Vizyon

Vizyon

Küreselleşerek devam eden rekabetçi ortamlarda, markalaşma yatırımlarımızı tüketicilerimizin beğeni ve tercihlerini göz önünde bulundurarak konumlandırmaya, Kadın ve Erkek kuaförlerimize yönelik, profesyonel ürün segmentimizde bulunan 300’ün üzerinde farklı ürünle piyasaya liderlik eden firmamızın, kuaförlerin ve son kullanıcıların beklentilerine uygun ürünlerini sağlıkla birleştirerek “güvenilir ve organik ürün” olma yolunda ilk sırada yer alması için kaliteden ödün vermeden, tüm gücümüzle kendimizi yenilemeye,

Misyon

MİSYON

Dünyada kadın ve erkeklerin “Bakımlılık ihtiyacı”nı herkesten çok düşünerek onları yepyeni çözümlerle tanıştırmaya, hedeflerimizden sapmadan amacımıza yönelik çalışmalarımıza aralıksız olarak devam etmekteyiz. 2022 yılında faaliyetlerimize Bulgaristan’da başlayarak güzelliği tüm dünyaya yayma misyonu ile yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz.

Motto

MOTTO

Çeyrek asırlık deneyimizle herşey ”GÜZEL BİR HAYAT İÇİN” diyor,hayatlarınıza dokunuyoruz…

Toz Saç Wax /Mat Görünüm İçin

 

Etkili formülü ile saçlarınıza doğal, pürüzsüz ve mat görünüm vererek şekillendirmenizi sağlar. Saç diplerinden itibaren muhteşem hacim ve mat doku oluşumuna yardımcı olur.

3 adımda Kendini Ferah ve Bakımlı Hisset

01

Redone Yüz Toniğiyle yüzünü temizle


Yüzünüzdeki yağ kalıntısı ve ölü derileri etkin bir şekilde temizler. Gözenekleri açarak siyah nokta oluşumunu sonlandırır.

02

AQUA Saç Waxla şekilendir

Saçlarınızda uzun süre kalıcı stiller yaratmak için mükemmel formül. İçeriğindeki vitaminlerle zenginleştirilmiş formül, istediğiniz şekli uzun süre muhafaza etmenizi sağlar.

03

Redone Blue Parfümü Sık

Özenle seçilmiş esansları ile gün boyu etkili ve kalıcı ferahlık. Günün her saatinde güvenle kullanabilirsiniz.